Išbandyk profesiją

Straipsnio data 2016-03-17

PIT

Kovo 17 d. su savo klase ir mokytoja Daiva vykome į Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklą. Ten dalyvavome užsiėmime „Pasimatuok profesiją“. Bandėme dvi profesijas – šilumvežio mašinisto ir tinklapių kūrėjo.

Atvykusius į mokyklą mus pasitiko profesijos mokytojas. Jis mus palydėjo į salę su dideliu ekranu. Per jį mes matėme kaip draugai vairuoja traukinį. Į traukinio stimuliatorių ėjome po vieną. Mašinisto padėjėjas mus mokė kaip reikia valdyti traukinį.

Vėliau nuėjome į kitas patalpas. Ten buvo kompiuterių klasė. Mokytojas pasakojo kaip galima nemokamai sukurti savo puslapį. Tikrai buvo labai įdomu.

Po užsiėmimo kompiuterių klasėje mes grįžom atgal. Profesijos mokytojas parode 5D filmuką. Po filmo mes atsisveikinom su mokytojais ir keliavom namo.

8 kl. mokiniai L. Bobrovič R. Kapanadzė