Futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities finalas

Straipsnio data 2016-03-02

Sportas

2016 metų kovo 2 dieną Grigiškių „Šviesos“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Kartu su mūsų gimnazijos mergaičių komanda varžybose dalyvavo Šalčininkų, Ukmergės, Trakų ir Vilniaus komandos. Ištraukus burtus komandos buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Grupės varžybose teko grumtis su stipria Ukmergės Senamiesčio pagrindinės mokyklos komanda. Tačiau mūsų komandos mergaičių užsispyrimas ir ryžtas leido dominuoti visų varžybų metu ir pačioje jų pabaigoje pelnyti pergalingąjį įvartį. Iškovota pergalė (rezultatu 2:1) suteikė galimybę kovoti finale dėl Vilniaus apskrities čempionų vardų. Finale susitikome su daugkartine Lietuvos čempione Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos komanda. Grupės varžybose grigiškietės įtikinamai įveikė Trakų ir Šalčininkų rajonų komandas. Ir šiose varžybose mūsų mergaitės įrodė, kad neveltui iškovota ne viena pergalė patenkant į finalinę dvikovą. Visų varžybų metu vyko įnirtinga ir lygi kova ir tik pritrūkus sėkmės teko pripažinti varžovų pranašumą (rezultatu 2:3). Varžybų organizatoriai visoms komandoms įteikė gausybę prizų ir dovanų. Asmeninį apdovanojimą gavo ir geriausia mūsų komandos žaidėja Aistė Čižaitė. Iškovota 2 vieta Vilniaus apskrities finalinėse varžybose nuteikia optimistiškai, žinant, kad nei kiek nepakitusi ši mūsų komanda ir kitais metais dalyvaus Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynėse „Ladygolas“.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas