Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos stalo teniso turnyras

Straipsnio data 2016-02-25

Sportas

2016 metų vasario 25 dieną mūsų gimnazijoje vyko Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos stalo teniso turnyras. Turnyre dalyvavo 8 dalyviai: gimnazijos mokytojai, mokiniai, Marijampolio bendruomenės ir Prūdiškių socialinės globos namų atstovai. Ištraukus burtus dalyviai buvo suskirstyti į 2 pogrupius, kuriuose varžybos vyko rato sistema. Pirmąsias dvi vietas iškovoję stalo tenisininkai toliau tęsė kovą dėl 1-4 vietos. Likę dalyviai grūmėsi dėl 5-8 vietų. Sužaidus pusfinalių dvikovas paaiškėjo, kad finale dėl pirmosios vietos susitiks mūsų gimnazijos mokiniai. Pirmąją vietą iškovojo Darius Čaiko, kuris įveikė Eriką Komiago. Trečiąją vietą laimėjo Prūdiškių socialinės globos namų atstovas Edvardas Čiūtas įveikęs fizikos mokytoją Artūrą Masevičių. Toliau žaidėjai išsidėstė taip: 5 vieta – Vytautas Steponavičius, 6 vieta – Mindaugas Narkūnas, 7 vieta – Valerij Rybak, 8 vieta – Artūras Araminas. Turnyro nugalėtojui buvo įteikta taurė, o visiems dalyviams atminimo medaliai ir diplomai. Tikimės, kad stalo teniso turnyras taps tradiciniu ir vyks kiekvienais metais.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas