Mergaičių futbolo žaidynės ,,Ladygolas“ Vilniaus rajone

Straipsnio data 2016-03-02

Sportas

2016 metų vasario mėnesį vyko Lietuvos mokyklų mergaičių salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ Vilniaus rajono atrankinės varžybos. Vasario 11 dieną Nemėžyje vyko zoninės varžybos, kuriose mūsų gimnazijos mergaičių komanda užtikrintai įveikė šeimininkų komandą (rezultatu 7:3) ir pateko į finalinį etapą. Vasario 18 dieną vyko finalinis etapas, kuriame susitiko trys komandos: Nemenčinės, Nemėžio ir mūsų gimnazijos atstovai. Pirmose varžybose įveikėme itin stiprią Nemenčinės komandą (rezultatu 7:3), o antrose varžybose po sunkios kovos palaužėme ir Nemėžio komandą (rezultatu 1:0). Galutinėje įskaitoje iškovojome pirmąją vietą Vilniaus rajone ir toliau tęsime kovą apskričių varžybose, kuriose susitiks pirmojo atrankinio ciklo varžybų nugalėtojai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas