Kelionė į batutų centrą

Straipsnio data 2016-02-23

Išvykos ir ekskursijos

Nors visi jau laukią šv. Velykų, tačiau 7 klasės mokiniai vis dar mėgaujasi kalėdinėmis dovanomis. Vasario 23 dieną jie gavo kalėdinę tėvelių dovanotą dovaną – kelionę į batutų centrą. Savaime suprantama, kad visiems be išimties mokiniams ji patiko. Argi nesmagu kūliais verstis per galvą, aukštai aukštai, beveik iki debesų, iššokti ir dar stipriau atsispyrus nerti į priekį, padaryti salto apsisukimą, žaisti krepšinį šokinėjant beveik aukščiau už krepšį? Visų šių pramogų teko paragauti išdykusiems septintokams, kurie, išsidūkę, išsišėlę, nuvargę ir įkaitusiais skruostais, giliai kvėpuodami ir gaudydami orą, pagaliau sugrįžo į mokyklą. Jeigu netikite, kad buvo smagu, patys apsilankykite – batutai nepalieka abejingų.

E. Kazakevičiūtė-Etlioglu