LMŽ kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės mergaičių futbolo varžybos Prienuose

Straipsnio data 2016-02-05

Sportas

2016 metų vasario 5 dieną Prienų sporto centre vyko LMŽ kaimo vietovių mokyklų mergaičių (gim. 2001 m. ir jaunesnių) futbolo 5×5 tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo 4 komandos iškovojusios pirmąsias vietas zoninėse varžybose. Pirmose varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mergaičių komanda iškovojo pergalę pieš Pienų rajono Stakliškių gimnazijos komandą (rezultatu 3:1). Antrose rungtynėse vyko emocinga ir nervinga kova ir tik pačioje rungtynių pabaigoje nusileista Alytaus rajono pagrindinei mokyklai (rezultatu 0:2). Varžybose dėl antrosios vietos įveikėme Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės mokyklos komandą (rezultatu 2:1). Tuo pačiu iškovojome 5-8 vietą tarp visų Lietuvos Respublikos kaimo vietovių mokyklų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas