Vilniaus rajono krepšinio varžybos

Straipsnio data 2016-02-10

Sportas

2016 metų vasario mėnesį vyko Vilniaus rajono vidurinių mokyklų ir gimnazijų berniukų ir mergaičių (2000 m. gim. ir jaunesnių) krepšinio varžybos. Vasario 2 dieną mūsų gimnazijos berniukų komanda zoninėse krepšinio varžybose įveikė Juodšilių komandą, tačiau nusileido Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bendraamžiams ir iškovojo 2 vietą zoninėse varžybose. Vasario 10 dieną mūsų gimnazijos mergaičių komanda vyko į Nemenčinę, kur vyko Vilniaus rajono finalinės krepšinio varžybos. Pusfinalio rungtynėse įtikinamai įveikėme Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos komandą (rezultatu 30:0). Kovoje dėl pirmosios vietos teko grumtis su daugkartiniais čempionais iš Pagirių gimnazijos. Džiugu, kad visų varžybų metu vyko įnirtinga kova ir tik pačioje pabaigoje nusileidome varžovams. Galutinėje įskaitoje iškovota 2 vieta Vilniaus rajone.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas