Vaikų vasaros stovykla „Pašėlusi vasara“ Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje

Straipsnio data 2015-06-19

Gimnazijos gyvenimas

Mokinių vasaros stovykla – tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Kaip ir kasmet tradiciškai, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje, birželio 8-19 d. buvo organizuota pažintinė, kūrybinė bei sportinė stovykla socialiai remtiniems mokiniams „Pašėlusi vasara“. Stovyklos metu jaunieji stovyklautojai prasmingai ir turiningai leido laisvalaikį gimnazijoje bei už jos ribų: demonstravo savo sportinius ir kūrybinius gebėjimus. Lankėsi Ukmergės pieninėje, AB „Rokiškio pienas“ filiale, kur turėjo galimybę paragauti ką tik šviežiai pagamintų varškės sūrelių. Vyko į  klasicizmo stiliaus Taujėnų dvarą bei kopė į Ukmergės piliakalnį. Taip pat buvo organizuota išvyką į Klaipėdą, kur mokiniai apsilankė Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje, kurioje vairavo virtualų laivą. Dauguma mokinių jūrą pamatė pirmą kartą. Jaunieji stovyklautojai lankėsi visai neseniai įsikūrusiame Migūnų parke, grožėjosi jo gamta, maudėsi, juokavo. Stovyklos metu daug judėjome, nemažai kilometrų įveikėme pėsčiomis, dviračiais.

Paskutiniąją stovyklos dieną su mokiniais aptarėme dviejų savaičių veiklas, dalijomės įspūdžiais. Mokiniai buvo apdovanoti padėkomis, saldžiais prizais. Atsisveikindami su stovykla, stovyklautojai padėkojo stovykloje dirbusioms vadovėms už įdomiai ir įsimintinai kartu praleistas dvi savaites. Tikiuosi, jog stovyklautojai dar ilgai su savimi nešiosis „Pašėlusios vasaros” prisiminimus! :) Iki susitikimo kitais metais!

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič

Bibliotekininkė Daiva Rodevičienė