Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras

Straipsnio data 2015-05-23

Sportas

2015 m. gegužės 23 dieną vyko jau ketvirtasis Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras. Kasmetinis futbolo turnyras sulaukia vis didesnio dėmesio ir žiūrovų palaikymo. Šiais metais turnyre dalyvavo keturios komandos: Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokytojų, gimnazijos mokinių, Marijampolio bendruomenės ir futbolo mokyklos „Nikė“ komandos. Varžybos vyko rato sistema. Buvo žaidžiami du kėliniai po 15 minučių. Turnyro nugalėtojais, laimėję visus susitikimus, tapo Marijampolio bendruomenės nariai. Antri liko gimnazijos mokiniai. Trečią vietą iškovojo svečiai iš Vilniaus. Visoms komandoms buvo įteikti apdovanojimai, o turnyro nugalėtojams ir taurė. Puikus oras, nuostabus žiūrovų palaikymas ir audringa atmosfera viso turnyro metu.