Futbolo žaidynių „Golas 2015“ Vilniaus apskrities finalinės varžybos

Straipsnio data 2015-05-26

Sportas

2015 m. gegužės 26 dieną LFF stadione vyko futbolo žaidynių ,,Golas 2015‘‘ Vilniaus apskrities finalinės varžybos. Mokinių (gim. 2002 m. ir jaunesnių) grupėje kovėsi ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji futbolininkai. Į Lietuvos futbolo federacijos stadioną atvyko šešios komandos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Grupės varžybose mūsų gimnazijos mokiniai sužaidė lygiosiomis su Grigiškių „Šviesos“ gimnazijos komanda (rezultatu 1:1) ir įtikinamai įveikė Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos atstovus (rezultatu 11:0). Tačiau dėl blogesnio įvarčių santykio teko tenkintis antrąja vieta grupėje. Varžybose dėl trečiosios vietos susitikome su Ukmergės Senamiesčio pagrindine mokykla ir įtikinamai laimėjome (rezultatu 7:2). Iškovota trečioji vieta Vilniaus apskrities finalinėse varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas