Pažintis su žurnalisto profesija Lietuvos ryto būstinėje

Straipsnio data 2014-12-17

PIT

2014 m. gruodžio 17 d. IIIG, IIG ir IG klasės mokiniai kartu su etikos mokytoja Zita Prelgauskiene turėjo progos susipažinti su žurnalisto profesija Lietuvos ryto būstinėje. Su profesija mus supažindino vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja Reda Cibulskytė, kuri svetingai mus pasitiko ir aprodė Lietuvos ryto patalpas, atsakė į mums rūpimus klausimus. Tikriausiai įdomiausia mums buvo pasiklausyti žurnalisto – fotografo Vidmanto Balkaus pasakojimų apie įdomias išvykas į įvykio vietas, pamatyti nuotraukas iš „karštų taškų“, susipažinti su karo žurnalisto amunicija ir net ją pasimatuoti. Lietuvos ryto televizijos patalpose katru su žinių tarnybos prodiusere Monika Petkevičiūte apžiūrėjome, kur filmuojamos tiesioginio eterio žinios, žurnalistų darbo vietas. Manau, kad tai buvo puiki proga pažinti žurnalisto ir fotokorespondento profesiją iš arčiau. Nuotraukose akimirkos iš ekskursijos.

Greta Kanapickaitė, IIIG kl.