LMŽ Respublikinės zoninės futbolo varžybos

Straipsnio data 2016-01-16

Sportas

2016 metų sausio 16 dieną Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje vyko LMŽ kaimo vietovių mokyklų mergaičių (gim. 2001 m. ir jaunesnių) zoninės futbolo varžybos. Varžybose turėjo dalyvauti 4 rajonų atstovai: Šalčininkų, Širvintų, Ignalinos ir Vilniaus rajonų komandos. Tačiau į varžybas atvyko tik Širvintų rajono ir Vilniaus rajono mergaičių komandos. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mergaičių komanda įtikinamai (rezultatu 6:0) įveikė Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro mergaičių komandą ir iškovojo I-ąją vietą LMŽ Respublikinėse zoninėse futbolo varžybose. Iškovota pirmoji vieta suteikė galimybę tęsti kovą Respublikinėse tarpzoninėse varžybose ir kovoti dėl patekimo į Respublikinį finalinį 4 komandų turnyrą.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas