Abėcėlės šventė

Straipsnio data 2011-05-20

Abėcėlės šventė

2011 m. gegužės 20 d. Tradiciškai pavasarį visi laukiame pačių mažiausiųjų – pirmokų Abėcėlės šventės. Į tokią šventę pavadinimu  „Raidžių šou“, penktadienį, gegužės 20 dieną 12 valandą pakvietė 1 klasės mokiniai ir jų mokytoja Asta Andrikonienė. Pirmokai įtikinėjo nenuoramą berniuką, jog raidės yra reikalingos ir be jų neišmoksime skaityti. Vaikai deklamavo, dainavo.

Baigdami savo pasirodymus, pirmokai labai gražiai pristatė po vieną išmoktą raidę. Neklaužada berniukas labai atidžiai stebėjo ir klausėsi savo mažųjų draugų ir, manau, jog suprato raidžių svarbą ir naudą. Kiekvienam pirmokui tėveliai padovanojo po knygelę ir palinkėjo toliau semtis žinių ir išminties. Po šventės visi klasėje mėgavosi pasakiško skonio tortu.

Asta Andrikonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui