LVI laidos šimtadienis

Straipsnio data 2015-02-20

Šimtadienis

Dvyliktos klasės šimtadienis, kaip ir kiekvienais metais, buvo įspūdingas dėl mokytojos Gražinos Boguslauskienės pastatyto Kazio Binkio vaidinimo „Generalinė repeticija“. Mums repetuoti šimtadienio vaidinimui labai patiko, o ir nebuvo taip sunku išmokti tiek daug žodžių, kaip tai atrodė iš pradžių.

Po spektaklio padėkoję mokytojams ir gimnazijos administracijai, išdalinę gimnazijos „turtą“ vienuoliktokams, kurie garsiais priesaikos šūksniais pasižadėjo saugoti ir mylėti mokytojus ir darbuotojus, gerbti kitus mokinius ir saugoti visus gimnazijos kampelius, prasidėjo antroji šimtadienio dalis, labiau linksmesnė. Vakaronės metu mes turėjome galimybę pasigrožėti vienuoliktokų sukurtu pasirodymu, sužaisti „stebuklų lauką“, išbandyti jėgas piešime ir prisiminti šokio žingsnelių. Vienuoliktokai iš peties pasirūpino, kad vakarinis pasirodymas įtrauktų ne tik mus, bet ir mokytojus. Mes taip pat turėjome galimybę, žiūrėdami sukurtą filmuką, prisiminti geriausius metus, praleistus gimnazijoje. Viskas buvo puiku ir gražu. Džiaugėmės, nes tiek vaidinimas, tiek vienoliktokų pastangos nenuėjo perniek !

Lina Kaminskaitė, Greta Sinkevič, IVG kl. mokinės