Šalčininkų XI-osios kuopos jaunųjų šaulių lauko pratybos Marijampolio apylinkėse

Straipsnio data 2015-03-22

Šauliai

2015 m. kovo 20-22 dienomis į Marijampolio Meilės Lukšienės gimnaziją susirinko gausus Karaliaus Mindaugo 10- osios šaulių rinktinės Šalčininkų XI- osios kuopos jaunųjų šaulių būrys. Marijampolio apylinkėse vyko lauko pratybos, kuriose dalyvavo šimtas gerai nusiteikusių mokinių iš įvairių mokyklų. Mokymuose dalyvavo ir penkiolika Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunųjų šaulių. Visi atvykusieji buvo suskirstyti į tris būrius. Jaunieji šauliai klausėsi teorinių paskaitų, o jau turimus įgūdžius demonstravo praktiniuose užsiėmimuose Marijampolio apylinkėse. Mokiniams buvo organizuotas maitinimas gimnazijos valgykloje. Prasmingai ir įdomiai organizuota stovykla ilgai išliks dalyvavusiųjų atmintyje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas