Edukacinis užsiėmimas Medininkų pilyje

Straipsnio data 2014-11-13

Išvykos ir ekskursijos

Lapkričio 13 d. Medininkų pilyje vyko netradicinė veikla – edukacinis užsiėmimas anglų kalba „A Day at the Museum“. Atvirame užsiėmime, į kurį buvo kviesti viso rajono anglų kalbos mokytojai, dalyvavo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos IG klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Inetos Kvietkauskaitės, bei Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos 10 kl. mokiniai, kartu su anglų kalbos mokytoja metodininke Iraida Vlasova. Veikla prasidėjo nuo ekskursijos pilies muziejuje. Pilies istoriją papasakojo bei eksponatus aprodė šaunūs Medininkų moksleiviai, kurie labai draugiškai sutiko atvykusius svečius. Vėliau mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: herbų pristatyme, Trofėjų medžioklėje, Protmūšyje apie Medininkų pilį bei kūrė lankstinukus užsienio turistams, įrodančius, kad pilį aplankyti tikrai verta. Buvo šaunu stebėti kunkuliuojantį darbą grupėse. Mokiniai išsyk susidraugavo. Atlikdami paskutinę užduotį bei darydami „nuotaikų ratą“ išgirdome labai daug pozityvių atsiliepimų apie organizuotas veiklas, tvyrančią atmosferą, inovatyvius metodus bei kūrybišką pamoką.

Ineta Kvietkauskaitė, anglų kalbos mokytoja