Europos judėjimo savaitės bėgimas Marijampolio kaime

Straipsnio data 2014-09-30

Sportas

2014 metų rugsėjo 30 dieną Marijampolio kaime vyko netradicinis sporto renginys. Mokinių šūkis buvo: „Bėgu aš, bėk ir tu“. Bėgimas buvo vykdomas Marijampolio kaimo teritorijoje. Trasos ilgis 1988 metrai (lietuviška olimpinė mylia).Iš pradžių nuo gimnazijos pradėjo bėgti vos keli mokiniai. Likusieji atlikinėjo tam tikras užduotis gimnazijos teritorijoje. Vieni žaidė futbolą, kiti laistė gėles, karpė krūmus, tvarkė gėlyną, remontavo automobilį, nešė susižeidusįjį su neštuvais ir t.t. Pradėjusieji bėgimą kvietė visus prisijungti ir taip susibūrė gana didelis bėgikų būrys. Bėgime dalyvavo septyniasdešimt dalyvių. Jų tarpe buvo 5- IVG  klasių mokiniai. Džiugu, kad prie akcijos prisijungė ir mokytojai bei Marijampolio bendruomenės nariai. Visi bėgimo dalyviai vilkėjo žalios spalvos rūbus arba dėvėjo žalios spalvos aksesuarus. Linksmai dainuodami įveikę atstumą visi kartu grįžome atgal prie gimnazijos. Paspaudėme vieni kitiems rankas ir pažadėjome, kad šis renginys taps tradiciniu.

Prabėgus savaitei visi susirinkome specialiai šiam renginiui sukurto filmo peržiūrai. Visiems sėkmingai įveikusiems trasą buvo įteikti diplomai. Susirinkusiuosius pasveikino Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos direktorė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas