Susitikimas su Lietuvos sporto žurnalistu ir komentatoriumi Nerijumi Kesminu

Straipsnio data 2014-05-28

Sportas

2014 metų gegužės 28 dieną mūsų gimnazijoje viešėjo sporto žurnalistas ir komentatorius Nerijus Kesminas. Svečias papasakojo mokiniams apie komentatoriaus darbo subtilybes, kodėl jis pasirinko būtent šią profesiją. Pavyko šauni diskusija. Mokiniai ir mokytojai uždavinėjo klausimus, į kuriuos Nerijus išsamiai atsakinėjo, kartkartėmis paklausdamas ir apie mūsų gimnazijos gyvenimą. Mokiniai buvo sužavėti svečio sportinių žinių gausa ir gebėjimu laisvai ir nuoširdžiai bendrauti įvairiomis temomis. Nerijus pažadėjo ateityje pakomentuoti mūsų gimnzijoje vykstančias varžybas, taip suteikdamas originalumo ir išskirtinumo mūsų gimnazijai.

 Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas