Visi mokyklos mokytojai supažindinti su projektu

Straipsnio data 2013-12-20

„Kūrybinės partnerystės“

O kitą susitikimą suplanavome su visą mokyklos mokytojų komanda. Kiek daug vieni iš kitų išmokome!  Projektas įsisuko, nes susitikimo pabaigoje kiekvienas mokytojas susikūrė ateinančios kūrybiškos pamokos fragmentą, panaudojęs kūrybišką įrankį (garsą, judesį, neįprastą aplinką, netikėtą įvykį pamokoje, intrigą). Iš mokytojų išgirdome daug „perliukų“, „razinkų“, kurie parodė, kad mūsų mokyklos mokytojai nebijo kūrybiškai dirbti.
P.S. Agentas Vytautas mums papasakojo istoriją apie „Burning Man“ festivalį, kuriame dalyvavo šią vasarą. Ši istorija buvo ne tik įdomi klausytis, bet ir labai susijusi su mokyklos tikslu – skatinti mokinius pačius mokytis. Beveik visi iš mūsų pirmą kartą išgirdome apie šį festivalį ir kitą savaitę pasidalinome informacija su mokiniais apie tai. Pasirodo, kad kai kurie mokiniai domėjosi šiuo festivaliu ir žino apie jo egzistavimą.