Išvyka į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą

Straipsnio data 2014-03-05

Išvykos ir ekskursijos

Kovo 5 d. kartu su Ia G klasės mokiniais lankėmės Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate, kuriame buvo organizuota atvirų durų diena. Išvykos metu mokiniai iš arčiau susipažino su policijos darbu, kasdieninio darbo praktikomis, galimybe įgyti policininko profesiją.

Mokiniai taip pat apsilankė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato įsteigtame policijos ekspozicijos kabinete, kuriame pamatė tikrą „lobį“. Ekspozicijos kabinete saugomi visi daiktai susiję su Lietuvos policijos istorine raida. Ekskursijos gidas paminėjo, jog kuriant ekspozicijų kabinetą, siekiama įprasminti policijos institucijos pokyčių procesą, istorinių-kultūrinių tradicijų bei procesinių vertybių tęstinumą bei perimamumą.

Renata Radivilovič, socialinė pedagogė