5 klasės mokinių išvyka į spektaklį „Juzė Dykaduonis“

Straipsnio data 2014-03-09

Išvykos ir ekskursijos

Gražų kovo 9-osios rytą 5 klasės mokiniai – Vakarė, Aistė, Patrikas, Artiomas, Karina, Inesa, Lukas, Justas ir Ingrida – kartu su auklėtoja ir Artiomo mama išvyko į Jaunimo teatrą. Kadangi turėjo daug laiko, nutarė užsukti ir į Kaziuko mugę, kuri jau trečią dieną šurmuliavo Vilniaus Senamiesčio gatvėse. Ir ko ten tik nematė: ir riestainių, ir žaislų, ir keptų kaštonų, ir net riterių šarvų… Visgi gražiausi Karinai buvo avinėliai, tyliai gulintys ant šiaudų krūvos, tad neatsispyrėme jos nenufotografavę.

Prisipirkę lauktuvių (ir valgomų, ir nevalgomų), penktokai patraukė į teatrą. Visus užbūrė režisieriaus Aido Giniočio pagal lietuvių liaudies dainas, pasakas, sakmes ir kitus tautosakos žanrus sukurtas spektaklis apie Dykaduonį Juzę, kuris kartu su savo broliais laimės ieškojo. Spektaklis leido suprasti, kad laimės nereikia ieškoti- ji visai čia pat, nes tai meilė, kurią skleidžia patys artimiausi žmonės. Būtent su jais grižę namo mokiniai pasidalins savo Kaziuko mugėj pirktomis dovanėlėmis, kurios tikrai bent minutėlei suteiks laimės visiems namiškiams.