Projekto „Žaiskime ripką“ antrasis etapas

Straipsnio data 2013-09-28

„Žaiskime ripką“

Rugsėjo 28 d. šeštadienį įvyko draugiškos ripkos rungtynės (projekto „Žaiskime ripką“ antrasis etapas) tarp vietoj nenustygstančių penktokų ir jų tėvelių. Mokiniai buvo pasiryžę nugalėti savo priešininkus, juk buvo sutarta, kad pralaimėjusieji vaišina laimėtojus. Rungtynės buvo labai nuotaikingos: išsiaiškinę žaidimo taisykles, abiejų komandų nariai stojo į kovą. Jėgos buvo apylygės- tai viena komanda, tai kita pelnydavo tašką, deja, mokiniai pralaimėjo (aišku, didžiausias pralaimėjimo kaltininkas- Aistės tėtis Arūnas, kurį galima būtų ir profesionalią ripkos ar ritinio komandą pasikviesti).

Kadangi laimėtojai buvo draugiški, jie vaišėmis pasidalijo ir su mokiniais. Pasistiprinę ir pasidalinę įspūdžiais apie žaidimą, vėl stojome į mūšį. Šįkart teko vaikų komandai, kurie pasirinko „Vanagų“ pavadinimą, bei tėvų komandai („Žvejams“) atlikti kiek kitokias užduotis: pamiklinti liežuvį triskart kartojant greitakalbę (Artiomo mama Oksana buvo nepralenkiama), deklamuoti eilėraščius, piešti užrištomis akimis, kuo daugiau informacijos pažerti apie įvairias įžymybes, atpažinti priešininkų komandos narius užrištomis akimis (Aistės mama Nijolė su šia užduotimi susidorojo puikiai – atpažino visus, na o Lukui sekėsi sunkiau, jis sakė, kad koją pakišo plaukai – visų mamų vienodos šukuosenos). Tik vieno taško skirtumu pralaimėjo „Vanagai“, tačiau labai nenusiminė- kitąsyk jie būtinai laimės.  Laukiame kitų susitikimų.