Ekonomikos pamoka „Danske Bank“

Straipsnio data 2013-04-12

Išvykos ir ekskursijos

2013 m. balandžio 12 d. ekonomikos pamoka 9 klasės mokiniams vyko banke.  Mes apsilankėme „Danske Bank“, esančiame Saltoniškių g. 2 , Vilniuje.  „Danske Bank“  jau ketvirtus metus vykdo projektą  „Pažink banką“. Mokiniai gali iš arti susipažinti su bankų veikla ir finansų pasauliu. Banko darbuotojos mums vaizdžiai papasakojo apie  pinigų istoriją, bankų atsiradimą, banko korteles, elektroninę bankininkystę, supažindino su taupymo privalumais, investavimo pradžiamoksliu. Vėliau pasiskirstėme į tris komandas ir dalyvavome protų mūšyje. Užduotys buvo nelengvos, bet įdomios, teko pasukti galvas. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota prizais. Pamokos pabaigoje visiems buvo įteiktos atminimo dovanėlės su banko atributika. Ačiū „Danske Bank“ atstovėms už įdomią ir naudingą pamoką.

Greta Kanapickaitė 9 kl.