Darželis svečiuojasi mokykloje

Straipsnio data 2012-01-16

„Aš – bendruomenės narys“

Vieną sausio popietę, nepabūgę šalčių, mes nuėjome į darželį pasiimti vaikų ir atsivesti juos pasisvečiuoti į mokyklą, susitikti su Knygų fėja. Kol vedėme vaikus į mokyklą, klausinėjome: kaip taisyklingai pereiti gatvę, koks metų laikas, koks tą dieną buvo oras… Atėję į mokyklą, pirmiausia nuėjome susipažinti su būsima mokytoja. Lina Ankudovičienė mus priėmė svetingai: aprodė klasę, papasakojo, kaip jie čia gyvena, pademonstravo mokinių darbelius, parodė kalėdinio koncerto videomedžiagą ir pavaišino saldumynais. Kartu padainavome ir pažaidėme. Vėliau patraukėme toliau. Parodėme svečiams gražiausią „Kalėdų klasę“, kurioje jautėmės, kaip pasakoje. Pagaliau pasiekėme mūsų kelionės tikslą – biblioteką, kur mažųjų mūsų draugų laukė pažintis su Knygų fėja. Fėja paskaitė jiems pasaką, pasikalbėjo apie pasaką, o vaikai piešė, kas jiems labiausiai patiko pasakoje. Taip stengėmės sudominti mažuosius magišku knygų pasauliu. Vaikams labai patiko pažintis su Knygų fėja. Jie pasiėmė keletą bibliotekos knygučių į darželį, kad auklėtoja galėtų paskaityti, nes jų turimos – jau perskaitytos.