LIONS klubo dovanos mokiniams

Straipsnio data 2013-05-03

LIONS QUEST

2013 metų gegužės 3 – ąją dieną mūsų mokyklą aplankė seniai laukti svečiai – Vilniaus Kristoforo LIONS klubo atstovai, kurie apdovanojo šešis pažangiausius antrojo trimestro bei pirmojo pusmečio Marijampolio vidurinės mokyklos mokinius, įteikdami jiems šimto litų vertės čekius, paskatindami juos ir toliau taip uoliai mokytis. Tarp tų laimingųjų buvo:  Guoda Taučiūtė 5 kl., Inesa Baranovska 5 kl., Evelina Janukevič 6 kl., Eigintė Kuklytė 7 kl., Justyna Četyrkovska 11 kl. bei Agnieška Prontkelevič 11 kl. „Liūtai“ ištesėjo savo pažadą ir atsivežė į mokyklą garsų kunigą, Ričardą Doveiką. Jis kalbėjosi su mokiniais ne kaip kunigas, o kaip paprastas žmogus, jų geras draugas, bičiulis. Kunigas pasidalino su jaunimu savo gyvenimiška patirtimi, kaip siekti savo užsibrėžto tikslo, kaip svarbu mokytis ir džiaugtis tuo, ką turi ir to nesigėdinti, nes tai yra TAVO.

Agneška Prontkelevič, 11 kl.