„Pyragų diena“ gimnazijoje

Straipsnio data 2019-12-06

Gimnazijos gyvenimas

„Visada gauni tiek, kiek atiduodi. Nori daugiau – daugiau duok!!!“. Su tokiu šūkiu penktokai su klasės vadove kvietė gimnazijos mokinius, mokytojus ir bendruomenę prisidėti prie TV3 iniciatyvos ir  lapkričio 6-ąją švęsti Pyragų dieną, kurios tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.   Mokiniai su mamomis, močiutėmis ar kitais giminaičiais prikepė ir pardavinėjo savo kepinius: pyragus, pyragaičius, sausainius. Kiekvienas už skanėstus mokėjo tiek, kiek galėjo, kiek norėjo paaukoti. Džiaugėmės surinkę virš 200 Eur, kurie buvo paaukoti „Išsipildymo akcijai“. Šia iniciatyva surinkti pinigai bus panaudoti likimo nuskriaustiems vaikams padėti. Dalis pinigų keliaus į „SOS gyvūnai“, kur gyvena daugybė globos ir pagalbos laukiančių gyvūnų. Ši akcija – tai puiki proga, ne tik smagiai pabendrauti prie pyrago gabalėlio su draugais, mokytojais, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą.

„Viskas sugrįžta. Gėris- gėriu, blogis – blogiu.“

Tatjana Paškel, 5 kl.vadovė