Pažintis su Kernave

Straipsnio data 2019-10-17

Išvykos ir ekskursijos

Marijampolio Meilės Lušienės gimnazija džiaugiasi labai gerai besimokančiais, aktyviais mokiniais ir jau kelinti metai iš eilės dovanoja jiems nemokamą edukacinę-pažintinę kelionę.
Spalio 17–ąją pažangiausiems gimnazijos mokiniams bei konkurso “Šauniausia klasė 2018-2019 m.m.” nugalėtojams organizuota edukacinė kelionė į Kernavę. 46 mokiniai, besimokantys 2-IVG klasėse, lydimi trijų mokytojų, išvykos metu grožėjosi Dūkštų ąžuolynu, Kernavės piliakalniais, Pajautos slėniu. Dalyvavo edukacijoje “Blynų kepimas” Kerniaus dvare, kur malė grūdus girnomis, po to juos sijojo ir iš gautų miltų kepė blynus bei juos ragavo.
Nors buvo šalta bei lietinga diena, visi džiaugėsi, jog ši išvyka suteikė daug žinių. Daugelis mokinių grįžo stipriai praplėtę savo žinių bagažą. Kelionės į namus metu moksleiviai dalijosi ekskursijos įspūdžiais, džiaugėsi daug sužinoję ir pamatę. Ne veltui sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič