Socialinio verslo stovykla

Straipsnio data 2019-10-06

Išvykos ir ekskursijos

Spalio 2-6 dienomis mes IIIG klasės mokiniai: Emilija Butkutė, Ingrida Kurova, Aistė Stankevičiūtė, Adriana Taratasiuk, Patrikas Paškel ir Justas Andruškevičius,- dalyvavome Socialinio verslo stovykloje moksleiviams Antalieptėje, Inovatorių slėnyje. Stovykloje susipažinome su socialiniu verslu, dirbome komandose, kūrėme idėjas, sprendėme problemas, ruošėme pristatymus, susipažinome su bendraamžiais iš Lietuvos, įdomiai ir turiningai praleidome laiką po užsiėmimų. Penkios dienos prabėgo akimirksniu. Pavargę, bet pilni gerų įspūdžių, grįžome namo. Stovykla mums suteikė galimybę ne tik įgyti žinių, bet ir geriau pažinti save, savo klasiokus. Esame dėkingi stovyklos organizatoriams ir verslumo mokytojai Zitai Prelgauskienei už paskatinimą vykti į šią stovyklą, o kitus gimnazistus norime paskatinti vykti į stovyklą, jei tik pasitaikys tokia galimybė.

Emilija Butkutė IIIG klasė.