TĖVŲ VEDAMA PAMOKA ANTROKAMS

Straipsnio data 2019-03-28

Gimnazijos gyvenimas

Kovo 28 dieną Evano tėtis Darjušas antrokams pravedė pamoką apie sveiką gyvenseną. Vaikai kartu su tėčiu atliko mankštą. Tėtis paaiškino kaip reikia taisyklingai sportuoti, kokias raumenų grupes ir kokiais pratimais  lavinti. Vaikai taip pat pasakojo kaip jie laisvalaikiu sportuoja su savo tėveliais.
Evano tėtis paaiškino dienos rėžimo svarbą. Mokiniai sužinojo kiek laiko reikia miegoti, kad naktį gerai pailsėtų. Mokė sudaryti dienotvarkę, kad laiko vaikams užtektų pamokų ruošai, poilsiui, sportui ir žaidimams su draugais.
Smalsuoliai pamokoje sužinojo, kad žmogaus sveikatai labai svarbi subalansuota mityba: reikia valgyti kuo įvairesnį maistą. Vaikai dalinosi savo patirtimi, pasakojo kokius produktus valgo dažniausiai, o kokių reikėtų vengti.
Pamokos pabaigoje Evano tėtis atsakė į visus rūpimus klausimus, vaikai sužinojo daug įdomių dalykų. Tikimės, kad visi mokiniai stengsis būti sveikesniais.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė