„Pykčio bingo“

Straipsnio data 2019-04-16

Gimnazijos gyvenimas

Pyktis- viena intensyviausių žmogaus emocijų. Tai emocija, kuri kyla tada, kai atsiranda poreikis saugotis nuo grėsmės. Kai iškyla pavojus, jog nori pažeminti mūsų orumą, pakenkti fiziškai ar užgauti žodžiais, paminti mūsų įsitikinimus ar vertybes. Pyktis labai reikalinga emocija, tačiau netinkama jo raiška gali pakenkti kitam žmogui, arba pačiam pykstančiajam, todėl labai svarbu mokytis tinkamai reikšti pyktį.

Balandžio 16 dieną septintos klasės mokinės vykdė užsiėmimą pradinių klasių mokiniams apie pykčio valdymo būdus. Mergaitės organizavo žaidimą „Pykčio bingo“, kurio metu vaikai buvo supažindinti su pykčio valdymo pratimais. Kad geriau atsimintų, ką daryti supykus, kai kuriuos pratimus išbandė praktiškai: skaičiavo iki 100, dainavo, šokinėjo, plėšė didelius lapus, daužė kumščiais pagalvę, vaikščiojo ir t.t.

Smagu, kad mūsų gimnazijoje vyksta mokymasis mokant. Dėkoju septintokėms mergaitėms už iniciatyvą, atsakingą ruošimąsi ir puikų užsiėmimą.

Psichologė Milda Biveinienė