Projektas „Kalėdiniai laiškai“

Straipsnio data 2018-12-04

Gimnazijos gyvenimas

Antrokai gruodžio mėnesį dalyvavo projekte „Kalėdų laiškai“.
Kiekvienas žmogus laukia šv. Kalėdų, tikėdamas, kad vyksta stebuklai.
Būtent tikėdami stebuklų galia, vaikai nusprendė parašyti laišką į Vilniaus Santaros klinikas – vaikams, sergantiems vėžiu. Mažiesiems ligoniukams ypatingai dabar reikalingas palaikymas ir tikėjimas stebuklu. Laiškuose mokiniai pasakojo apie save, linkėjo sergantiems vaikams sveikatos. Ir dabar nekantriai laukiame atsakymų į mūsų laiškus.
Prieš pat Kalėdas mokiniai parašė laiškus ir Kalėdų Seneliui. Juose išsakė savo slapčiausias svajones ir norus. Nuvykę į  Marijampolio paštą su pašto  darbuotoja Edita aptarė laiško kelią. Vaikai sužinojo kaip keliauja laiškai į kitas šalis, kokios transporto rūšys yra reikalingos, kad laiškas laiku pasiektų adresatą. Vaikai pašto darbuotojai uždavė daug klausimų. Džiugu, kad į visus juos gavo atsakymus.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Rasa Makarevičienė