Šv. Kalėdų renginys

Straipsnio data 2018-12-21

Gimnazijos gyvenimas

Kasmet Šv. Kalėdų laikotarpis savo grožiu užburia žmones visame pasaulyje. Tos dienos neįsivaizduojamos be papuoštos eglutės, kalėdinių giesmių bei vaidinimo, teikiančių daug džiaugsmo. Šiuo džiaugsmu visada dalinamės su kitais.
Gruodžio 20 d. svečiavomės Marijampolio lopšelyje – darželyje. Pradinių klasių vaidybos būrelio, choro nariai bei 11 klasės mokinė Inesa Baranovska pasakojo, iš kur atsirado tradicija puošti kalėdinę eglutę. Vaikai darželio bendruomenei priminė Jėzaus gimimo istoriją, kurioje  pamatė Juozapą su Marija, Piemenukus, Tris Karalius, Žvaigždes bei stebuklingus medžius: Palmę, Alyvmedį ir Eglę.
Renginio metu skambėjo 1-5 klasių choro bei 11 klasės mokinės Inesos Baranovskajos atliekamos šventinės dainos ir giesmės. Mokinius paruošė muzikos mokytoja Jelena Ankudovičienė. Vaidybos būrelio vadovė- pradinių klasių vyresnioji mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak.
Artėjančiomis Šv. Kalėdomis džiaugėmės ir su savo gimnazijos bedruomene. Gruodžio 21 d. gimnazijoje taip pat įvyko minėtas renginys.
Gera būti kartu. Džiaugiamės, kad turime galimybę dovanoti aplinkiniams puikią nuotaiką skleisti šilumą.

Muzikos mokytoja Jelena Ankudovičienė
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak