Edukacinis projektas „Magiški kiaušiniai“

Straipsnio data 2018-11-30

Gimnazijos gyvenimas

Lapkričio 19-30 dienomis gimnazijoje buvo vykdomas edukacinis projektas „Magiški kiaušiniai“. Tai unikalus projektas, sukurtas vaikų darželiams, pradinių klasių mokiniams, senelių globos namams ir visiems, kurie nori išvysti mažą stebuklą – skylančius kiaušinius ir išsiritančius viščiukus.

Projektas suteikė galimybę visai gimnazijos bendruomenei stebėti, kaip į pasaulį ateina maža gyvybė. Projekto metu mokiniai susipažino ir pamatė, kaip iš atrodytų paprasto kiaušinio, kuri matome ir vartojame kasdien, išsirita nauja gyvybė. Vaikai mokė viščiukus lesti, gerti vandenį, galvojo jiems vardus, piešė, gilino pažinimo įgūdžius apie viščiuko kūno dalis, gyvenimo ciklą. Mūsų mažieji draugai, Marijampolio lopšelio-darželio vaikai, atvykę į gimnaziją, taip pat galėjo pamatyti šį procesą.

Šis projektas – tai dvi savaitės neišdildomų įspūdžių bei gyvų emocijų pūkuotų kamuoliukų draugijoje.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič