Išvyka į Rumšiškes

Straipsnio data 2018-05-23

Išvykos ir ekskursijos

Š.m. gegužės 23 d. pradinių, 5 ir 6 klasių mokiniai vyko į ekskursiją Kaune ir Rumšiškėse. Aplankėme Kauno zoolologijos sodą, įsikūrusį sename ąžuolyne. Čia turėjome galimybę pamatyti beveik 270 rūšių ir tipų gyvūnų iš įvairių pasaulio žemynų.

Atvykę į Lietuvos liaudies buities muziejų, dalyvavome edukacinėje programoje ,,Šokime kartu!”. Šokome skambant gyvai muzikai. Senuosius lietuvių liaudies instrumentus išbandėme ir patys. Išmokome paprastų, bet uždegančių lietuvių ir kitų tautų (latvių, estų, ispanų, vengrų, airių) tradicinių šokių, žaidimų.

Ekskursijos vadovai papasakojo muziejaus po atviru dangumi įkūrimo istoriją, apibūdino etnografinių rajonų kultūrinius, gyvenimo būdo, tradicijų skirtumus. Mokiniai apžiūrėjo senovines sodybas, baldus, darbo įrankius.

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Kristina Kutkaitė-Burak