Rimanto Turskio taurės futbolo turnyras

Straipsnio data 2018-05-23

Sportas

Tradiciniu tapęs praeityje žymaus Lietuvos futbolininko Rimanto Turskio futbolo turnyras šiais metais įvyko gegužės 23 dieną. Bartkuškyje dėl įspūdingos taurės rungėsi aštuonios komandos. Ištraukus burtus Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda pateko į B pogrupį. Pogrupio varžybose įtikinamai įveikėme Bartkuškio I (8:0) ir Maišiagalos kun. J Obrembskio gimnazijos (6:2) komandas. Įtemptos varžybos vyko su Maišiagalos LDK Algirdo gimnazijos komanda, tačiau pelnėme pergalę rezultatu 2:0. Iškovota pirmoji vieta pogrupio varžybose suteikė galimybę toliau tęsti kovą finaliniame 4 komandų etape. Šiame etape užtikrintai įveikėme Paberžės „Verdenės“ gimnazijos (8:2) ir Bartkuškio II (10:0) komandas. Įveikti visi varžovai ir iškovota pirmoji vieta Rimanto Turskio taurės futbolo turnyre.