Nacionalinės gynybos diena Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje

Straipsnio data 2018-03-12

Gimnazijos gyvenimas

Kovo 12 d. 8–IVG klasių mokiniai įprastas pamokas iškeitė į pažintį su Lietuvos kariuomene. Nacionalinės gynybos dienos metu vyko keturios pamokos (Lietuvos kariuomenės pristatymas, Lietuvos istorijos pamoka, kūno kultūros pamoka, kario apranga – ekipuotė), kurias vedė vrš. Eimantas Tamulynas, vyr. ltn. Vidmantas Kuprevičius, vyr. ltn. Vytautas Garšva, eil. Eduard Veder.

Nacionalinės gynybos diena suteikė galimybę mokiniams susipažinti su krašto apsaugos sistema, kariuomenės veikla ir tradicijomis. Veiklos papildė pažintinės veiklos, profesinio orientavimo ir pilietinio ugdymo programas mokykloje, ugdė patriotizmą, tautiškumą, atsakomybę, pareigos jausmą už savo valstybę ir skatino mokinius būti drąsius, fiziškai ir dvasiškai stiprius.

Istorijos mokytojas Kęstutis Noreika