Gimtadienis!

Straipsnio data 2017-11-10

Gimnazijos gyvenimas

Mieli buvę ir esami mokiniai bei mokytojai, bendruomenės nariai,

mūsų gimnazija šiemet švenčia du nuostabius jubiliejus! Pirmosios vidurinės mokyklos, įkurtos Pietryčių Lietuvoje 60 – metį bei naujojo mokyklos pastato įkūrimo 45 – metį. Šioms gražioms datoms įprasminti Marijampolio M. Lukšienės gimnazijoje bus rengiama fotografijų, įkūnijančių gimnazijos ir viso Marijampolio kaimo gyvenimą, paroda. Todėl kviečiame kiekvieną iš Jūsų prisidėti prie šios gražios šventės!
Pasidalinkite savo mokyklinėmis nuotraukomis: skenuotas arba JPG formato nuotraukas su trumpu prierašu (žmonių vardai/šventės pavadinimas ar kt.) atsiųskite paštu tatjanapas@gmail.com (pavaduotoja Tatjana Paškel) arba r.andrejevskyte@gmail.com(mokinių tarybos pirmininkė Rugilė Andrejevskytė). Taip pat laukiame Jūsų užsukant į gimnaziją. Jeigu neturite galimybės nuskenuoti nuotraukas, laukiame Jūsų užsukant į gimnaziją (už nuotraukų saugumą atsakome mes, todėl galite būti ramūs, kad jas atgausite po parodos pabaigos).
Nuoširdžiai laukiame Jūsų nuotraukų iki 2017.12.20 ir tikimės, kad bus malonu prisiminti mokyklinius laikus!