Vystomojo bendradarbiavimo informacijos diena gimnazijoje

Straipsnio data 2017-10-24

Gimnazijos gyvenimas

Spalio 24 dieną buvo minima  tarptautinė Vystomojo bendradarbiavimo informacijos diena. Ta proga penktokai, vadovaujami mokytojos Reginos Garpuškinienės, IIG klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Dovilės Banienės, bei septintokai, aštuntokai ir IG klasės mokiniai, vadovaujami psichologės Mildos Biveinienės, susipažino su darnaus vystymosi tikslais. Mokiniai aiškinosi, kokias nelygybes siekiama įveikti, bei kas jau nuveikta, kuriant geresnį pasaulį. Kiekvienas mokinys, bei 5 klasės mokinių tėveliai, priėmę iššūkį sudalyvauti protmūšyje, apsvarstė ir pasiūlė, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie DVT (Darnaus  vystymosi tikslų) įgyvendinimo – rūpintis savo aplinka, vartojimu, skatinti draugus ir pažįstamus, iniciuoti veiklas, savanoriauti. Dirbdami grupėse, dalyviai taip pat sužinojo daugiau apie globalųjį švietimą, partnerystes ir savanorystę. Protmūšio nugalėtojai buvo apdovanoti NNVBO Platformos prizais.

M. Biveinienė, R. Garpuškinienė, D. Banienė