Konkurso „Aprenk Informiką“ baigiamasis renginys KTU

Straipsnio data 2012-06-22

Konkursai

2012 m. birželio 22 d. KTU vyko baigiamasis konkursų „Aprenk informiką“ ir „IT galvosūkiai“ , mokymo ciklo „Programavimo pamokėlės“ renginys.  Konkurso „Aprenk Informiką“ tikslas – supažindinti moksleivius su informacinių technologijų teikiamomis galimybėmis ir stilingai aprengti KTU Informatikos fakulteto talismaną – Informiką. Konkursas buvo organizuojamas nuo vasario 1 iki gegužės 18 d.  Mūsų mokyklos 5-10 kl. mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse, mokinių darbai buvo patalpinti socialiniame tinkle Facebook. Plačiau apie tai:http://ktu.lt/if/naujienos/geriausius-konkursui-%E2%80%9Eaprenk-informika%E2%80%9C-atsiustus-darbus-rinkite-internete.
Mūsų mokyklos 7b kl. mokinė M. Garpuškinaitė tapo konkurso „Aprenk Informiką“ laureate.
Renginio metu išgirdome daug įdomios informacijos apie KTU Informatikos fakultete kuriamus ir įgyvendinamus projektus, galėjome juos išbandyti, o taip pat patys pabandyti kurti animuotą Informiką.  Laureatai buvo apdovanoti atminimo dovanomis. Visus susirinkusius vaišino   arbata, galėjome pabendrauti su fakulteto studentais bei dėstytojais. Ačiū renginio organizatoriams ir rėmėjams už įsteigtus prizus.

Renginio akimirkos:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150983247588194.450560.156699368193&type=1

R. Garpuškinienė, informacinių technologijų vyr. mokytoja