Futbolo turnyras Ignalinoje prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti

Straipsnio data 2017-05-06

Sportas

2017 metų gegužės 5-6 dienomis Ignalinoje vyko vaikų futbolo turnyras prezidentui Mamertui Abaravičiui atminti. Česlovo Kudabos progimnazijoje susitiko 17 mergaičių ir vaikinų komandų. 2 amžiaus grupėse rungėsi 10 merginų ir 7 vaikinų komandos. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos merginų komanda įveikė Utenio komandą (1:0) ir Ignalinos atstoves (1:0). Paskutinėse varžybose nusileidome MFK „Žalgiris“ komandai (0:1). Tačiau šis pralaimėjimas nesutrukdė tapti turnyro nugalėtojais ir iškovoti Mamerto Abaravičiaus taurę. Vaikinų grupėje jungtinė FA „Žalgirietis“ ir mūsų gimnazijos komanda pirmose varžybose apmaudžiai nusileido Trakų komandai (0:1). Antrose varžybose įveikėme Vydiškių gimnazijos komandą (2:0). Finale teko kovoti su ta pačia Trakų komanda. Šį kartą varžybos baigėsi taikiai (0:0). Teko mušti baudinius, kuriuose sėkmė lydėjo mūsų komandą (3:2). Berniukai taip pat iškovojo 1 vietą puikiai organizuotame futbolo turnyre.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas