Margučiai būna ir popieriniai

Straipsnio data 2017-04-06

„Aš – bendruomenės narys“ Projektai

Ketvirtadienį, balandžio 6 d., projekto „Aš – bendruomenės narys“ nariai nuvykome į Marijampolio lopšelį darželį  pas mūsų draugus į priešmokyklinio ugdymo grupę. Vaikučiai mus priėmė svetingai, aprodė savo auginamus augalėlius, papasakojo kad dalyvauja projekte „Mano žalioji palangė“, stebi kaip auga įvairios daržovės ir gėlės, jais rūpinasi. Visi su nekantrumu laukia Šv. Velykų ir joms ruošiasi.   Pasiskirstę, kas su kuo pieš ir nusprendę, kaip margins margučius, visi kibo į darbus. Mums su auklėtoja Veslava buvo džiugu stebėti, kaip pluša mažieji su vyresniaisiais, kaip gražiai sutaria ir kaip jiems smagu kartu marginti margučius ant kartono, vėliau juos kirpti, rašyti savo vardus. Baigę darbus, nusipaveikslavome.

Regina Garpuškinienė, informacinių technologijų mokytoja metodininkė