Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų finalinės futbolo varžybos

Straipsnio data 2017-02-24

Sportas

2017 m. vasario 24 dieną Kėdainių SC futbolo manieže vyko 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) finalinės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 4 komandos: Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinės mokyklos, Jonavos rajono J. Stanislauskio mokyklos-daugiafunkcio centro, Kėdainių rajono Šėtos ir Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų komandos. Komandos rungėsi rato sistema.

Pirmose varžybose Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda įtikinamai įveikė Kėdainių r. atstoves (6:2). Sekančiose varžybose nuovargis neleido kokybiškai žaisti, todėl teko pripažinti Klaipėdos r. (1:3) ir Jonavos r. (2:3) komandų pranašumą. Susumavus taškus, dėl geresnio įvarčių santykio, iškovojome 2 vietą finalinėse futbolo varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas