Tarptautinis Kalėdinis salės futbolo turnyras Ignalinoje

Straipsnio data 2016-12-17

Sportas

2016 m. gruodžio 16-17 dienomis Ignalinos sporto ir pramogų arenoje vyko Tarptautinis Kalėdinis salės futbolo turnyras, kuriame jėgas išbandė berniukų ir mergaičių komandos. Šiame turnyre grūmėsi ir mūsų gimnazijos berniukai ir mergaitės. Berniukų turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios pirmąją dieną kovojo grupės varžybose. Mūsų gimnazijos berniukų komanda iškovojo visas 4 pergales ir tapo grupės nugalėtojais. Įveiktos: FK „Smyga“ ( Ukraina) 4:0, FK „Mystyska“ (Ukraina) 2:0, Vilniaus „Granitas“ 5:0 ir Ignalinos „KSC- 1“ 3:0 komandos. Mergaičių turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 grupes. Nors pirmosios varžybos nepavyko (pralaimėta stipriai Vilniaus „FM- 1“ komandai 0:6), toliau sužaista lygiosiomis su Vieviu (1:1) ir iškovota pergalė prieš Ignalinos „KSC-1“ komandą (5:0), kuri leido iškovoti antrąją vietą grupėje ir tęsti kovą pusfinalyje. Gruodžio 17 dienos ankstų rytą prasidėjo finalinis etapas. Berniukų komanda pusfinalyje įveikė Ignalinos „KSC- 1“ komandą (1:0) ir pateko į finalą. Finale užtikrintai įveikta Vilniaus „Granito“ komanda (7: 0). Tuo pačiu berniukai tapo turnyro nugalėtojais. Mergaičių komandai pusfinalyje teko kovoti su stipria Ignalinos „KSC- 1“ komanda. Pagrindinis laikas baigėsi taikiai, o baudinių serijoje mums šypsojosi sėkmė. Iškovota pergalė (3:2). Finale susitikome su jau pažįstamu varžovu Vilniaus „FM-1“ komanda. Finalas buvo visiškai kitoks, nei mūsų pirmosios varžybos. Rungtynės buvo įtemptos ir nervingos. Mūsų komanda kovojo iš paskutiniųjų, tačiau teko pripažinti stipresnės komandos pranašumą (0:1). Iškovota 2 vieta yra puikus rezultatas ir pasiruošimas ateinančioms Respublikinėms dvikovoms.