FK „Valčiūnai“ futbolo turnyras Juodšiliuose

Straipsnio data 2016-10-15

Sportas

2016 m. spalio 15 dieną Juodšilių „Šilo“ gimnazijos stadione vyko FK „Valčiūnai“ organizuotas futbolo turnyras, kuriame rungėsi 2002 m. gim. ir jaunesni jaunieji futbolininkai. Turnyre dalyvavo 8 futbolo mokyklų komandos. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Grupės varžybose mūsų gimnazijos komanda įveikė Žaibo (2:0) ir Valčiūnų (2:0) komandas. Trečiose varžybose teko pripažinti Lokomotyvo komandos pranašumą (0:1).

Iškovota antroji vieta suteikė galimybę pusfinalio varžybose kovoti su kitos grupės nugalėtojais. Nors vyko lygi kova, tačiau nusileidome labiau patyrusiems Talentų futbolo akademijos atstovams  (0:1). Kovoje dėl trečiosios vietos vyko tikras nervų karas. Nors ir demonstruodami kokybiškesnį futbolą, tačiau pralaimėjome Kalvelių komandai (0:1). Galutinėje turnyro rikiuotėje likome 4 vietoje.