7-asis Rimanto Turskio futbolo turnyras Bartkuškyje

Straipsnio data 2016-05-25

Sportas

2016 m. gegužės 25 dieną Bartkuškyje vyko 7-asis Rimanto Turskio futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupės varžybose mūsų gimnazijos komanda iškovojo tris pergales ir užėmė grupės varžybose 1 vietą. Įveikta Alionių pagrindinė mokykla (3:2), Čiobiškių pagrindinė mokykla (4:1) ir Zybalų komanda (9:1). Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos pateko į finalinį 4 komandų turnyrą. Pergalė prieš Alionių pagrindinę mokyklą buvo užskaityta, todėl teko dar du kartus žaisti su stipriais varžovais iš Bartkuškio ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijos. Iškovota pergalė prieš Paberžę (4:1) ir Bartkuškį (2:0). Užtikrintas mūsų komandos žaidimas ir iškovota įtikinama pirma vieta turnyre. Visoms komandoms buvo įteiktos taurės ir medaliai, bei gausybę kitų prizų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas