Akcija „Darom Marijampolis 2016“

Straipsnio data 2016-05-05

Akcija „Darom“

Šiandien gimnazijoje buvo integruota aplinkosaugos, civilinės saugos ir pilietiškumo akcija „Darom Marijampolis 2016“, kadangi dėl blogo oro balandžio 23 d. visuotinė akcija neįvyko. Kiekviena klasė kūrė plakatą aktualia aplinkosaugos tematika. Buvo paliestos tokios aktualios temos kaip žolės deginimas, oro tarša, miškų kirtimas, antrinių žaliavų panaudojimas ir kt. Savo žinias mokiniai demonstravo aplinkosauginėje viktorinoje, prisiminė evakuacijos taisykles civilinės saugos pamokoje. Trečios klasės mokiniai Jonas Rudminas ir Eimantas Kaminskas pristatė 1-4 klasių mokiniams projektą apie vandenį, su kuriuo dalyvavo respublikinėje pradinių klasių mokinių gamtamokslinėje konferencijoje. Viktorinoje sėkmė lydėjo 6, 7, IIG ir IIIG klasių mokinius, kurie šį kartą buvo greitesni, sumanesni. Aukštai pakilusi saulutė sukvietė visus į kiemą, kur kiekviena klasė turėjo savo plotelį tvarkymui. Kažkas gavo senąją šaudyklą, kažkam teko apleistas sodas, stadionas, gyvatvorės, gėlynas seno fontano vietoje. Visi, ir mažas, ir didelis stengėsi sutvarkyti gimnazijos teritorijos erdves kuo geriau. Po gero darbo visų laukė valgykloje paruošta košė su arbata.
Kol mes dirbome dalis mūsų gimnazijos mokinių su biologijos mokytoja Jūrate dalyvavo konkursuose „Jaunimas europos miškuose“ ir „Tiriamieji darbai“. Tikimės, kad jiems ten gerai sekėsi pristatyti pasirinktą temą apie biokurą ir tiriamąjį darbą apie mišką.

Tatjana Paškel, direktoriaus pavaduotoja ugdymui