6-IVG klasių mokinių sporto ir sveikatos diena

Straipsnio data 2016-02-19

Sportas

2016 metų vasario 19 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko tradicine tapusi  6-IVG klasių mokinių sporto ir sveikatos diena. Šventė prasidėjo smagiais klasių prisistatymais. Ypatingai visus pralinksmino IIG klasės mokiniai, kurie nurungė visus savo išradingumu ir kūrybiškumu. Vėliau mokiniai dalyvavo asmeninėse stalo teniso, šaškių ir šachmatų varžybose, klasės tarpusavyje rungėsi sveikos gyvensenos viktorinoje. Sporto salėje vyko krepšinio 3×3 varžybos ir „Linksmųjų startų“ rungtys, kurios suteikė daug teigiamų emocijų visų klasių mokiniams. Šventę vainikavo gimnazijos mokytojų ir mokinių varžybos. Įnirtingoje kovoje pergalę šventė mokytojai. Rungčių nugalėtojams buvo įteikti atminimo diplomai bei išrinkta sportiškiausia klasė. Šiais metais ja tapo 8 klasė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas